iliuzionistas magas Justinas
atsiliepimas01

Agnė (People Services and Training Manager), Kempinski

“Dar kartą norėčiau labai padėkoti už pravestą šventę mūsų dabuotojams. Visi puikiai praleidome laiką – buvo linksma ir šaunu! Mūsų kolektyvas liko ypatingai patenkintas!”

atsiliepimas02

Aušra (Marketing and Communications Manager), IBM

“Visų pirma AČIŪ už nerealų pasirodymą:) Dar šiandien visi kalba, koks buvo puikus magijos šou!”

atsiliepimas03_Fotor

Frederick Hrenchuk (Group CEO), Bite

“Thank you very much for a very entertaining day today. I really appreciated that you have spent so much time today with us. Everyone told me that it was a really great show and that you are a great and natural entertainer.”

atsiliepimas04

Rūta, AB SEB Bankas

“Nuoširdumas, profesionalumas bei atsidavimas savo darbui paperka visus! Didžiulis AČIŪ Tau, Justinai, už visokeriopą pagalbą rengiantis Grand magic show Kalėdiniam vakarėliui, puikius patarimus, idėjas, neišsenkantį pozityvumą ir pačias geriausias nuotaikas bei nepamirštamas emocijas!:) Viso kolektyvo vardu džiaugiamės, jog turėjome galimybę bendradarbiauti. Geros emocijos magišką mūsų vakarą pavertė nepamirštamu ir paliko neišdildomą įspūdį. Linkime neišsenkančio užsidegimo ir iki kitų kartų!”

atsiliepimas05

Giedrė ir Tadas

“Mes apie Justiną kalbėti pradėjome vos po mūsų susitikimo, kalbėjome šventės metu ir, praėjus beveik mėnesiui po vestuvių, mes vis dar apie jį kalbame (nepyk, Justai, jei ausys nuolat kaista:) ). Kalbame, kad galėjome sutaupyti ant lauko šildytuvų:) , nes Justino magija buvo neįtikėtinai šilta ir smagi, o nuo šypsenų skaudėjo žandus.

Esame dėkingi šiam žmogui už jo draugystę, entuziazmą, už laiką, kurio jis neskaičiuoja, už rūpestį, už žiauriai šiltą bendravimą, už visą pagalbą ruošiant šventę, už dovanas, už sukurtą magišką atmosferą šventės metu ir pagaliau už tai, kad šalia tokio vedėjo gali jaustis visiškam chill‘e.”

atsiliepimas06

Fausta ir Aušra, Dega Rūtos

“Kai jaunai, charizmatiškai ir individualumo ieškančiai porai renkame vestuvių vakaro vedėją, kreipiamės į Justiną. Jis visada kupinas entuziazmo bei pasiruošęs pritaikyti vakaro pramogas kiekvienai porai individualiai. Jo degančios akys labiausiai jį ir išskiria iš visų vedėjų. Justinas labai komunikabilus, išsilavinęs ir atsakingas žmogus, visada laikosi duoto žodžio bei atsakingai ruošiasi kiekvienam renginiui. Kai dirbame su juo, esame tikros, kad viskas vyks taip, kaip sutarta, šventė nestokos ne tik daug juoko, bet ir šiltų momentų.”

atsiliepimas07

Indrė ir Šarūnas

“Viskas buvo ne-rea-lu! Patiko ne tik mums patiems, bet ir svečiams:) Per įvairius užsiėmimus stebėjau ir vyresnio amžiaus tetas bei dėdes – buvo smagu matyti, kad iš tų pačių Tavo pokštų juokiasi tiek jaunas, tiek vyresnis. Labai patiko, kad tai nebuvo eilinis vestuvių pravedimas. Nebuvo reikalavimų tostams, nebuvo vulgarių juokelių. Viskas buvo paprasta, lengva ir natūralu. Patiko, kad nebuvo atskirties tarp vedėjo ir svečių. Patiko gauti namų darbų ir šiek tiek pasukti galvas patiems, nors prieš šventę nieko nenutuokėm, kaip kas bus. Viskas buvo vienas didelis siurprizas ir mums. Ačiū dar katą – viskas buvo NEREALU!”

atsiliepimas08

Melita (Persoalo vadybininkė), Affecto

“Dar sykį ačiū už šaunų pasirodymą, visi liko sužavėti, girdžiu tik pačius geriausius atsiliepimus.”

atsiliepimas09

Agata ir Paulius

“Justinai, pagalvojom, jog būtų gražu po šventės parašyti atsiliepimą apie tavo darbą:) Nežinom, nuo ko pradėti, tai pradėsiu nuo pat pradžių. Įspūdį palikai nuo pat pradžių, nes iškart pajutom tavo norą ruoštis, tavo domėjimąsi mūsų švente bei mumis. Kartais jautėsi, jog dėl šventės nerimauji daugiau nei mes:)

Šventės metu palikai neišdildomus prisiminimus visiems, daugelis svečių dar ir dabar klausinėja, iš kur ir kaip radom Tave. Svečiai įtarinėja, jog su kai kuriais žmonėmis prieš šventę buvai viską suplanavęs:) Sugebėjai prikaustyti dėmesį ir vaikų, ir močiučių. Pabaigai, esi profesionalus vedėjas, kuriam patikėtume ir kitas šventes. Ps.: manom, jog reikėtų paminėti susirašinėjimus, pokalbius telefonu ir skypu, į kuriuos reaguodavai žaibiškai ir atsakymus gaudavom tą pacią akimirką. Ačiu, Justinai!!!”