Skubu prisistatyti – esu iliuzionistas (magas) Justinas. Sveikinu Tave! Jeigu Tu skaitai šį sakinį, reiškia ieškai savo renginiui įdomios ir linksmos pramogos. Kuriu magiškus triukus kartu su žiūrovais ir tai mes darom žiauriai linksmai! Štai 4 faktai apie magijos pasirodymą:

  • Magijos pasirodymas, kurį atlieku – tai magijos meno ir stand-up comedy  derinys. O tai reiškia, kad visas pasirodymas yra laaabai nuotaikingas ir žiūrovai ne tik stebės magiškus triukus, bet ir nuolatos juoksis ir šypsosis (dešinėje esantis filmas yra būtent apie tai).
  • Magijos pasirodymas – tai interaktyvi pramoga. Viso pasirodymo metu palaikau dialogą su žiūrovais, į kiekvieną triuką įtraukiu bent po kelis dalyvius, kurie patys tampa iliuzionistais.
  • Mūsų kartu kuriamas magijos pasirodymas – tai “new school of magic”. Jokių balandžių, jokių žongliravimų kortomis skambant muzikai, jokių klounų. Tai pasirodymas, kuriame žaidžia improvizacija ir yra palaikomas šiltas ryšys su žiūrovais.
  • Triukus atlieku tiek su klasikiniais daiktais: kortos, virvės, minkšti kamuoliukai, tiek su kasdieniais daiktais: monetos, vokai, super paslaptinga dėžutė su dar labiau super paslaptinga spyna, markeriai, kuriais kartu su svečiais piešiame šedevrus, kurie kada nors kabės Luvre ar Pompidou muziejuje ir kitais…

PASLAUGOS:

Įmonių šventės ir renginiai

Visos įmonės yra stebuklingos – faktas. Visi kartu su kolektyvu galime tuo įsitikinti, kartu sukurdami pačius įdomiausius ir su įmone susijusius triukus. Taip pat magijos triukais galime kartu stebinti Jūsų klientus konferencijų, mugių ar parodų metu.

iliuzionistas magas Justinas Malinauskas Justas
iliuzionistas magas Justinas Malinauskas Justas

Vestuvės

Tai pati gražiausia šventė. Magijos pasirodymas ne tik dar labiau pakels svečių nuotaiką ir energiją, bet ir juos apjungs. O jauniesiems įteiksime magišką dovaną, kurią sukursime kartu su svečiais pasirodymo metu:)

Jubiliejai ir kitos asmeninės šventės

Nustebink magijos pasirodymu svečius ir stebėk, kaip Tavo dėdė, pusbrolis bei geriausias draugas patys tampa iliuzionistais ir dovanoja Tau stebuklingų ir labai linksmų akimirkų:)

iliuzionistas magas Justinas Malinauskas Justas
iliuzionistas magas Justinas Malinauskas Justas

Magijos festivalis

Tai 2 valandų programa. Tinka tiek įmonių šventėms (komandos formavimui), tiek asmeninėms šventėms. Po magijos pasirodymo visi svečiai kimba mokytis magijos triukų. Galiausiai viską vainikuoja MAGIJOS FESTIVALIS, kurio metu pamatome tris nerealiai linksmus ir originalius magijos triukus, kuriuos atlieka iš svečių sudarytos komandos.

Pranešimas / seminaras

Turiu, ką parodyti, turiu ir ką pasakyti. Turiu, ko pamokyti ir visada visi turime laiko ne tik mokytis, bet ir smagiai leisti laiką. Su magijos prieskoniu papasakosiu apie: kūrybingumą, kur magija ir triukai mus supa kiekvieną dieną, papasakosiu, kaip nustebinti, parduoti savo idėją bei padrąsinsiu siekti savo tikslo.

iliuzionistas magas Justinas Malinauskas Justas